Dlaczego my? | Zielona Energia

Dlaczego my?

We choose Earth

zielona-energia.com od 2013 roku realizuje misje transformacji energetycznej firm, gospodarstw rolnych i domów. W naszej codziennej pracy aktywnie dążymy do ochrony środowiska i zasobów naturalnych planety.

W 2022 zielona-energia.com stała się częścią międzynarodowej grupy energetycznej EDP, działającej na 29 rynkach na 3 kontynentach. EDP jest czwartą co do wielkości firmą produkującą energię wiatrową na świecie, a 85 procent wytwarzanej przez nią energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Obecnie EDP dostarcza energię elektryczną i gaz do ponad 9 milionów klientów.

Stawiamy na zrównoważony rozwój i dekarbonizację planety. Naszym celem jest osiągnięcie 100% neutralności klimatycznej do 2030 roku. Decydując się z nami na czerpanie z odnawialnych źródeł energii, podążasz ścieżką transformacji energetycznej i stajesz się częścią zielonej zmiany.

Stale inwestujemy w czystą energię, aby zapewnić lepsze jutro. Dostarczamy kompleksowe i w pełni profesjonalne rozwiązania fotowoltaiczne z myślą o jak najlepszej współpracy z naszymi klientami. Nasze działania napędza wizja bardziej ekologicznej, energooszczędnej i zrównoważonej przyszłości.

zielona-energia.com od 10 lat rozwija się, dostarczając instalacje fotowoltaiczne dla klientów biznesowych, gospodarstw rolnych i klientów indywidualnych oraz stale doskonaląc oferowane portfolio usług. Dobierane przez nas komponenty posiadają certyfikaty najwyższej jakości, potwierdzone obecnością w rankingach TIER1.

Gwarancja produkcji
12 lat gwarancji produkcji - Gwarantujemy Ci określoną produkcję energii lub zwrot kosztów za niewyprodukowane kWh. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która zapewnia 12 letnią gwarancję produkcji.
Audyt powykonawczy
Każda z naszych instalacji zostanie odebrana przez audytora, który zweryfikuje jakość prac montażowych oraz bezpieczeństwo instalacji.

Wyróżnienia

Wyróżnieni za jakość i doświadczenie
European Qality Certificate® 2021 – w kategorii Zrównoważony Rozwój
Dobra Marka 2020 – w kategorii dostawców instalacji fotowoltaicznych
Diament Polskiej Gospodarki
Lider Transformacji Energetycznej
Realizacje

Partnerzy

Kariera

Każdego dnia dążymy do ochrony środowiska i zasobów naturalnych naszej planety. Do tych celów zbliżamy się dzięki wspólnej pracy różnych działów: sprzedaży, administracji, logistyki i realizacji, projektowo-technicznego, finansowego, prawnego, zamówień, obsługi klienta, oraz marketingu i komunikacji.

Kładziemy nacisk na nieustanny rozwój naszej sieci sprzedaży, dlatego chętnie nawiązujemy współpracę z ekspertami OZE. Zapraszamy do kontaktu handlowców i managerów OZE.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zobacz nasze ogłoszenia na pracuj.pl lub prześlij swoje CV na adres rekrutacja@zielona-energia.com.