O Nas

O Nas 2019-03-25T17:53:26+01:00

zielona-energia.com – dostawca systemów fotowoltaicznych

Jesteśmy firmą, która poprzez realizację systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy, dba o interesy swoich Klientów obniżając ich rachunki za energię i optymalizując wykorzystanie energii elektrycznej. Systemy fotowoltaiczne wyróżniają się prostotą instalacji i są łatwe do wykorzystania zarówno w warunkach przemysłowych jak i w gospodarstwach domowych. Właśnie te systemy oferujemy naszym Klientom!

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Posiadamy szeroką oraz wykwalifikowaną kadrę projektantów i instalatorów, która do każdego projektu podchodzi z należytą starannością.
Nie od dziś wiadomo, że słońce daje nam życie, ciepło, ale co najważniejsze, jest ogólnodostępne, a przede wszystkim bezpłatne. Właśnie z tych przywilejów i korzyści czerpie fotowoltaika, która zajmuje się przekształcaniem światła słonecznego w energię, która trafia do naszych domów oraz przedsiębiorstw.
Jednocześnie jest jedną z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska technologii.
Tworząc zielona-energia.com w 2013 roku przede wszystkim myśleliśmy o tym, aby dostarczać Polakom w ich domach oraz przedsiębiorstwach rozwiązania dające wymierne korzyści ekonomiczne oraz ekologiczne
Od tamtego czasu z naszej oferty skorzystało wielu Klientów, którzy chwalą nasze projekty oraz wykonawstwo.

Zapraszamy do kontaktu!

Co nas wyróżnia?

korzystamy z komponentów wyłącznie najwyższej klasy

jesteśmy wyłącznym dystrybutorem światowej klasy, opatentowanych hybrydowych podgrzewaczy wody użytkowej marki LOGITEX

jesteśmy wyłącznym importerem urządzeń WATTrouter usprawniających proces zarządzania energią w domu oraz przedsiębiorstwie