Doradca energetyczny dla Biznesu - zielona-energia.com

Doradca energetyczny dla Biznesu

Cała Polska

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych dla Klientów z sektora B2B,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • prowadzenie spotkań oraz konsultacji,
  • dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • umiejętność prowadzenie spotkań biznesowych oraz negocjacyjnych,
  • gotowości do aktywnej sprzedaży w terenie,
  • chęć i gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy,
  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
  • znajomość branży związanej z fotowoltaiką, pompami ciepła oraz magazynami energii,
  • znajomość obsługi komputera (Pakiet Office, CRM, Internet),
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.

Oferujemy

  • profesjonalne szkolenie z zakresu fotowoltaiki oraz szkolenia sprzedażowe i produktowe (własna platforma e-learningowa),
  • atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa, wysoka prowizja, konkursy motywacyjne,
  • szybka prowizja – część już po zweryfikowaniu i zaakceptowaniu umowy z Klientem,
  • niestandardowe rozwiązania dla Klientów, pomoc w uzyskaniu leasingu, wsparcie w uzyskaniu dofinasowania, szerokie portfolio ofert (sprzedaż w modelu tradycyjnym, fotowoltaika as a service, sprzedaż ratalna),
  • praca w międzynarodowej grupie EDP – szansa na rozwój kariery,
  • dobra oferta dla Klientów – bez haczyków, płatnych audytów i ukrytych opłat,
  • wsparcie biura projektowego (wykonywanie wizualizacji, wsparcie techniczne, pomoc w uzyskaniu dofinansowania),
  • współpraca z instytucjami bankowymi w zakresie udzielania leasingów dla Klientów,
  • zaplecze marketingowe – nasz zespół marketingu zapewnia materiały reklamowe oraz kampanie pozyskujące leady,
  • możliwość awansu na stanowiska menedżerskie,
  • nagrody dla najlepszych handlowców,
  • wynagrodzenie bez górnego limitu,
  • profesjonalną organizację montażu.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju i awansu
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet opieki medycznej
  • karnet na siłownię i do klubów fitness

Dlaczego warto z nami pracować:

  • działamy w branży, która dynamicznie się rozwija – wzrost o 182% rok do roku
  • jesteśmy jedną z wiodących firm fotowoltaicznych w Polsce
  • zdobywamy prestiżowe wyróżnienia, takie jak Dobra Marka czy European Quality Certificate®
  • naszych ludzi wspieramy technologią i narzędziami, które ułatwiają pracę
  • codziennie kilkadziesiąt naszych własnych ekip monterskich realizuje montaże instalacji

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prześlij swoje CV na adres wspolpraca@zielona-energia.com.

    Twoje dane i wiadomość
    Imię i nazwisko
    Numer telefonu*
    Województwo
    Prześlij plik
    * Pola obowiązkowe
    Zgody marketingowe
    Twoja wiadomość została wysłana.
    Zamknij