Słoneczna uprawa oszczędności

Gdy w oczach rośnie udział rachunków za energię elektryczną w całkowitych kosztach produkcji rolnej, rozglądasz się za oszczędnościami. Przy hodowli zwierząt nie wyłączysz wentylatorów, w gospodarstwie mlecznym nie przestaniesz schładzać mleka, a w sadowniczym nie odetniesz zasilania od chłodni czy systemu nawadniania…

Z pomocą przychodzi – a konkretnie wschodzi – słońce i my. Przygotowaliśmy dla gospodarstw rolnych specjalną ofertę na fotowoltaikę z atrakcyjnymi opcjami finansowania. Dzięki niej rozwiniesz uprawę miniaturowych rachunków za prąd.

Możliwości finansowania fotowoltaiki dla gospodarstw rolnych

Finansowanie 100% wartości instalacji PV.
Uproszczona procedura finansowania dla rolników – by nie odciągać Cię od pracy.
Szybka decyzja o przyznaniu dofinansowania.
Okres finansowania dostosowany do Twoich potrzeb.
Raty miesięczne lub kwartalne, z opcją do 3 miesięcy karencji.

Minimum „papierologii” i maksimum wsparcia z naszej strony. Pomożemy w złożeniu wniosku o finansowanie i we wszystkich formalnościach związanych z montażem i uruchomieniem produkcji energii przez Twoją instalację fotowoltaiczną.

Nasz zespół ds. dofinansowań z chęcią doradzi również w sprawie regionalnych i unijnych dotacji obejmujących finansowanie fotowoltaiki

Niezależnie od formy finansowania, 25% udokumentowanych nakładów na fotowoltaikę odpiszesz od podatku rolnego dzięki uldze inwestycyjnej.

Wykonaliśmy setki instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw rolnych. Dlatego rozumiemy nie tylko Twoje potrzeby w kwestii obniżenia kosztów, ale i wymagania co do trwałości systemu. Rozwiązania, które proponujemy – panele fotowoltaiczne oraz konstrukcje montażowe – są przetestowane oraz odporne na substancje, z którymi mogą mieć kontakt, np. na amoniak (posiadają certyfikat odporności zgodnie z normą EC 62716).

Jakie są owoce inwestycji w „słoneczną uprawę oszczędności”, czyli fotowoltaikę?

Najsłodsze, jakie mogą być: w okrągłych złotówkach, liczone w tysiącach. Wypełnij formularz, a nasz lokalny przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę z wyliczeniami oszczędności przy różnych formach finansowania.

  Twoje dane i wiadomość
  Imię i nazwisko
  Numer telefonu*
  E-mail*
  Kod pocztowy*
  Wiadomość (opcjonalnie)
  * Pola obowiązkowe
  Zgody marketingowe
  Pokaż pełną treść zgód
  Twoja wiadomość została wysłana.
  Zamknij