Kariera - zielona-energia.com

Kariera

Jesteśmy jednym z najdłużej działających dostawców instalacji PV na polskim rynku. Przez ostatnie blisko 10 lat z satysfakcją zrealizowaliśmy setki projektów dla domów, firm i gospodarstw rolnych na terenie całej Polski.

Od 2022 roku jesteśmy częścią międzynarodowej grupy energetycznej EDP. W ciągu czterech dekad działalności firma zbudowała znaczącą pozycję na światowym rynku energii. Grupa EDP jest obecna na 29 rynkach i na 3 kontynentach.

Zatrudniając ponad 12 000 pracowników, Grupa EDP jest obecna w całym łańcuchu wartości energii elektrycznej oraz branży komercjalizacji gazu. EDP jest czwartą co do wielkości firmą zajmującą się energetyką wiatrową na świecie, a 75 procent wytwarzanej przez nią energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Obecnie EDP dostarcza energię elektryczną i gaz do ponad 9 milionów klientów.

Dołącz do nas!

Doradca energetyczny dla Biznesu
Cała Polska
Szczegóły
Agent EDP by zielona-energia.com
Cała Polska
Szczegóły

  Twoje dane i wiadomość
  Imię i nazwisko
  Numer telefonu*
  E-mail*
  Województwo
  Prześlij plik
  * Pola obowiązkowe
  Zgody marketingowe
  Twoja wiadomość została wysłana.
  Zamknij

  Do czego dążymy?

  100% ekologiczni
  do 2030
  Neutralność węglowa
  do 2030
  822 089 ton CO2
  Szacowana redukcja od naszych klientów w Polsce w 2022
  Zwiększenie mocy
  O ponad 180 GW z OZE
  Struktura firmy

  Każdego dnia dążymy do ochrony środowiska i zasobów naturalnych naszej planety. Do tych celów zbliżamy się dzięki wspólnej pracy różnych działów: sprzedaży, administracji, logistyki i realizacji, projektowo-technicznego, finansowego, prawnego, zamówień, obsługi klienta oraz marketingu i komunikacji.

  Kogo szukamy

  zielona-energia.com jest miejscem skupiającym osoby posiadające doświadczenie i wiedzę, dotyczącą branży OZE. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.